RooM 69
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RooM 69

Where silence exists no more...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Urbane i ostale Legende

Go down 
+4
Arbiter of Change
D.E.A.D.
The Bard
MorgotH
8 posters
Autor/icaPoruka
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptysri svi 23, 2007 6:43 pm

Ok, ako znate za koju legednu recite nam je. Može biti one već dobro znane ili malo nepoznatije. I zanimaju me labinske legende ( osim mirze, on nije legenda, on je stvarnost )
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
The Bard
Patient
Patient
The Bard


Male
Broj postova : 307
Age : 33
Registration date : 11.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptysri svi 23, 2007 7:33 pm

Odi u kupaonicu, zatvori vrata, ugasi svjetla i gledajući u ogledalo 3 puta reci bloody mary. Ameri su uvjereni da ćeš izgubiti oči.
Ako tvoj sljedeći post vidimo u crnoj kronici, znat ćemo da djeluje...
[Vrh] Go down
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptysri svi 23, 2007 7:40 pm

The Bard je napisao/la:
Odi u kupaonicu, zatvori vrata, ugasi svjetla i gledajući u ogledalo 3 puta reci bloody mary. Ameri su uvjereni da ćeš izgubiti oči.
Ako tvoj sljedeći post vidimo u crnoj kronici, znat ćemo da djeluje...

ja sma nekoliko godina živio u strahu pored toga.
Naime kad sam imao 4 godine ja i frend smo gledali film Candyman, a on se pojavljuje ako pet puta spomeneš njegovo ime ispred ogledala po noći. Poštosma kao dijete skoro svaku noć odlazio na wece morao sam proć pored ogledala do wecea. I tamo me je uvijek uhvatio nekakav strah, uvijke sam htio to reći, ali sam se usrao, jedvasam skupio snage da dođem do wecea i obavim svoje. Sve me je to jebalo u zdrav mozak dok nisam s 6 godina došao kod zrcala , tao jedne večeri i pet puta rekao candyman i onda sam u svom strahu, sav psoeren pobjegao u wce i tamo ostao 25 minuta, dok nisam shvatio daje sve to samo jedna glupost.
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptypet svi 25, 2007 4:18 pm

Shocked Neutral
Zezaš ili?
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptypet svi 25, 2007 4:45 pm

Mirza - Helvete je napisao/la:
Shocked Neutral
Zezaš ili?

za šta ?
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptypet svi 25, 2007 4:54 pm

Morgoth je napisao/la:
The Bard je napisao/la:
Odi u kupaonicu, zatvori vrata, ugasi svjetla i gledajući u ogledalo 3 puta reci bloody mary. Ameri su uvjereni da ćeš izgubiti oči.
Ako tvoj sljedeći post vidimo u crnoj kronici, znat ćemo da djeluje...

ja sma nekoliko godina živio u strahu pored toga.
Naime kad sam imao 4 godine ja i frend smo gledali film Candyman, a on se pojavljuje ako pet puta spomeneš njegovo ime ispred ogledala po noći. Poštosma kao dijete skoro svaku noć odlazio na wece morao sam proć pored ogledala do wecea. I tamo me je uvijek uhvatio nekakav strah, uvijke sam htio to reći, ali sam se usrao, jedvasam skupio snage da dođem do wecea i obavim svoje. Sve me je to jebalo u zdrav mozak dok nisam s 6 godina došao kod zrcala , tao jedne večeri i pet puta rekao candyman i onda sam u svom strahu, sav psoeren pobjegao u wce i tamo ostao 25 minuta, dok nisam shvatio daje sve to samo jedna glupost.
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
Arbiter of Change
Patient
Patient
Arbiter of Change


Male
Broj postova : 400
Age : 35
Registration date : 10.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptypet svi 25, 2007 10:31 pm

The Bard je napisao/la:
Odi u kupaonicu, zatvori vrata, ugasi svjetla i gledajući u ogledalo 3 puta reci bloody mary. Ameri su uvjereni da ćeš izgubiti oči.
Ako tvoj sljedeći post vidimo u crnoj kronici, znat ćemo da djeluje...

Ajde sad iskreno; kakvog to smisla ima? Ne pobijam ja to tu sada, ali zašto baš Bloody Mary? Duh ili tako nešto? Zašto baš vid?

Ali da, ipak su to Ameri...
[Vrh] Go down
Kalma
Berserk
Berserk



Male
Broj postova : 1763
Registration date : 11.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptypet svi 25, 2007 10:45 pm

Nemojte vi meni protiv amerikanaca...

I BTW jel' tko probao to? Ja sada išao probati i doašo ja u wc ugasio sva svjetla u kući i 3 puta to izgovorio... i ništa. Dođem da oipet pročlitam upute i vidim da treba zatvorit vrata... Laughing

Ajde odite ispred ogledala i 5 puta recite "Candyman" Neutral
[Vrh] Go down
medusa
Patient
Patient
medusa


Broj postova : 360
Registration date : 11.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptypet svi 25, 2007 11:15 pm

ja mislim da ako kažeš bloody mary 3 puta u mraku, dođe ti duh i prokune te vječnom mamurnošću
[Vrh] Go down
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptysub svi 26, 2007 12:45 am

Mirza - Helvete je napisao/la:
Morgoth je napisao/la:
The Bard je napisao/la:
Odi u kupaonicu, zatvori vrata, ugasi svjetla i gledajući u ogledalo 3 puta reci bloody mary. Ameri su uvjereni da ćeš izgubiti oči.
Ako tvoj sljedeći post vidimo u crnoj kronici, znat ćemo da djeluje...

ja sma nekoliko godina živio u strahu pored toga.
Naime kad sam imao 4 godine ja i frend smo gledali film Candyman, a on se pojavljuje ako pet puta spomeneš njegovo ime ispred ogledala po noći. Poštosma kao dijete skoro svaku noć odlazio na wece morao sam proć pored ogledala do wecea. I tamo me je uvijek uhvatio nekakav strah, uvijke sam htio to reći, ali sam se usrao, jedvasam skupio snage da dođem do wecea i obavim svoje. Sve me je to jebalo u zdrav mozak dok nisam s 6 godina došao kod zrcala , tao jedne večeri i pet puta rekao candyman i onda sam u svom strahu, sav psoeren pobjegao u wce i tamo ostao 25 minuta, dok nisam shvatio daje sve to samo jedna glupost.

jebiga mirza bio sam klinac, to je jedini horror koji me je prestrašio u cijelom mom životu.
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptypon lip 11, 2007 8:19 pm

1. stvar - neznam koji mi je bio kurac da stavim u multimediju ovu temu
2. da malo osvježim topic

Urbane i ostale Legende S57c-full

Da, ovo je slika i kruže glasine da ju je nacrtala djevojka ( makar sam ja pročitao djevojčicu, ali to je nemoguće ) koja se kasnije nakon što ju je nacrtala ubila. Naime ako vi gledate ovu djevojku u oči najmanje 5 minuta i dobit ćete želju za samoubojstvom ili ce vam se događati čudne stvari.
BIlo kako bilo, meni je ovo dalo odličnu inspiraciju za još jednu kratku pricicu Very Happy
Ajde acrodyn gledaj je u oči i počini samoubistvo, ajde za mene Very Happy
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
Valnjes
Dornenrech
Dornenrech
Valnjes


Male
Broj postova : 803
Age : 36
Lokacija : Okolica Siska
Registration date : 13.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptypon lip 11, 2007 10:15 pm

/selfkill
[Vrh] Go down
http://www.world-of-music.co.nr/
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptyčet lip 14, 2007 3:09 pm

Da je neki komad možda bi i gledao 5 minuta...
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptyned lip 24, 2007 5:12 pm

Inale jučer sam prizivao bloody mary.
Nije se pojavila možda zbog toga šta potpuno nije pala noč, ali moram priznati nije lijep ugođaj, još pogotvo ako si u to vrijeme pisao priču o njoj
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
Black Knight
Fresh Meat
Fresh Meat
Black Knight


Male
Broj postova : 34
Age : 32
Registration date : 24.06.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptyned lip 24, 2007 5:18 pm

o čemu vi bajazgate? :O
[Vrh] Go down
Kalma
Berserk
Berserk



Male
Broj postova : 1763
Registration date : 11.05.2007

Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Emptyned lip 24, 2007 5:32 pm

Helvete je napisao/la:
Da je neki komad možda bi i gledao 5 minuta...

Pa nije neka ružna, jel'? Ali imam ja pametnijeg posla nego li gledati pet minuta. NEbi ja gledao pet minuta ni golu Kate Beckinsale!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Urbane i ostale Legende Empty
PostajNaslov: Re: Urbane i ostale Legende   Urbane i ostale Legende Empty

[Vrh] Go down
 
Urbane i ostale Legende
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Urbane Legende

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RooM 69 :: Room 69 :: Multimedia-
Forum(o)Bir: