RooM 69
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RooM 69

Where silence exists no more...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kad ćete umrijeti?

Go down 
+2
Man from the Moon
Kalma
6 posters
Autor/icaPoruka
Kalma
Berserk
Berserk



Male
Broj postova : 1763
Registration date : 11.05.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 1:19 pm

http://www.deathclock.com/

Jel' vjerujete u ta sranja?
[Vrh] Go down
Man from the Moon
Fresh Meat
Fresh Meat
Man from the Moon


Male
Broj postova : 171
Age : 35
Lokacija : Međimurje
Registration date : 03.06.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 1:29 pm

ne... to nije zamišljeno da povjeruješ u to nego da te zabavi(???)
[Vrh] Go down
Lemonsucker
Madman
Madman
Lemonsucker


Male
Broj postova : 426
Age : 33
Registration date : 31.07.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 1:36 pm

zanimljiva zabava...

ja bi trebo 2064...
[Vrh] Go down
Kalma
Berserk
Berserk



Male
Broj postova : 1763
Registration date : 11.05.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 2:55 pm

Ako će stavrno biti ovako onda dobro...

Kaže da ću umrijeti 2090... jebemu, neću ući u stote godine! Smile
[Vrh] Go down
EXTERMINATOR
Madman
Madman
EXTERMINATOR


Broj postova : 497
Registration date : 31.07.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 3:10 pm

prije mi je reko 2092 sad 2064
[Vrh] Go down
Kalma
Berserk
Berserk



Male
Broj postova : 1763
Registration date : 11.05.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 3:14 pm

EXTERMINATOR je napisao/la:
prije mi je reko 2092 sad 2064

E pa zato se to samo pogleda jendom!
[Vrh] Go down
EXTERMINATOR
Madman
Madman
EXTERMINATOR


Broj postova : 497
Registration date : 31.07.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 3:42 pm

ali sam ja to prije nikih mjesec gledao
[Vrh] Go down
gray_fox
Fresh Meat
Fresh Meat
gray_fox


Male
Broj postova : 87
Age : 35
Registration date : 22.07.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 7:38 pm

ne vjerujem u to.
[Vrh] Go down
http://www.masters-2-forum.co.nr
Man from the Moon
Fresh Meat
Fresh Meat
Man from the Moon


Male
Broj postova : 171
Age : 35
Lokacija : Međimurje
Registration date : 03.06.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 7:42 pm

EXTERMINATOR je napisao/la:
ali sam ja to prije nikih mjesec gledao


možda si se zdebljao Very Happy
[Vrh] Go down
EXTERMINATOR
Madman
Madman
EXTERMINATOR


Broj postova : 497
Registration date : 31.07.2007

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptyned kol 05, 2007 8:24 pm

moguce Laughing
[Vrh] Go down
panteramala
Fresh Meat
Fresh Meat



Broj postova : 2
Registration date : 08.07.2011

Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Emptypet srp 08, 2011 8:09 pm

nesekitrajte se zivjet cemo mi koliko god to zelimo -.......
Veliki pozdrav svima koji ovo citaju!!!

Dali mislite da imate najvise problema- vise od drugih,tj.da su vasi problemi veci ,da nemate novaca,da si nemozete sve sto zelite priustiti,ustvari da si skoro nista nemozete priustiti.Dali se osjecate kao da ste duzni svima ,da ulazite iz jednog kredita u drugi ??Padate u depresiju??Osjecate se lose...STRAH VAS JE.,,STO AKO VAM JA KAZEM DA NIJE SVE TAKO CRNO!!!

Ija sam se tako osjecala .

ALI JEDNOG JUTRA SAM SE PROBUDILA I REKLA SAMA SEBI DOSTA JE BILO.SADA CU I JA POCETI UZIVATI U ZIVOTU....TAKO JE SVE POCELO!!





Shvatila sam da od kukanja i zaljenja svima,nema nista,samo sam se jos vise ukopavala u tu svu neimastinu.Bila sam jako neraspolozena ,danima.Nije mi bilo do nikoga,nije mi trebalo nikakvo drustvo,bila sam dovoljna sama sebi !!

Ali sve se promjenilo jednog dana kada sam na izletu nasla jednu vrecicu kamenja !!

Pogledala sam gore prema nebu i pomislila da je to neki znaK....i bio je .Nazvala sam to KAMENJE ŽELJE I ZAHVALE!

Iod toga trenutka sve se promjenilo!!

Svako juto kada sam se probudila cim sam spustila noge na pod rekla sam hvala(znaci zahvalila sam se na svemu sto sam mislila da je dobro u mom zivotu).Otisla bih u kupatilo,gdje na ogledalu stoji moj KAMEN ŽELJA I ZAHVALE pozeljela bih sve sto sam mislila da mi treba u zivotu ,,znaci ali od srca sam si to zeljela ,nisam mjenjala misljenje ,e sad bi danas ovo sutra ono ,,,znaci morate jako zeljeti nesto i zelja po zelja ,,,polako ali sigurno moje zelje su se ispunjavale .sve sto sam si zacrtala to mi se ostvarilo .Samo se trebate FOKUSIRATI dok cvrsto drzite KAMEN ŽELJA I ZAHVALE u ruci i pomisliti na ono sto zaista zelite i stavite taj KAMEN ŽELJA I ZAHVALE negdje da bude stalno pored vas ,,recimo u vasem dzepu ,,torbici ,,na radnom stolu dok ste na poslu ili slicno. I samo ce te primjetiti kako se stvari desavaju onako kako vi to zelite!!

AKO VAS JOS NESTO ZANIMA O MENI MOM KAMENU ŽELJA I ZAHVALE I KAKO DOCI DO NJEGA

JAVITE SE na donrados@net.hr




[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad ćete umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Kad ćete umrijeti?   Kad ćete umrijeti? Empty

[Vrh] Go down
 
Kad ćete umrijeti?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RooM 69 :: Technology :: On-Line Life-
Forum(o)Bir: