RooM 69
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RooM 69

Where silence exists no more...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Briem the only one skinhead on this page

Go down 
+9
Mader The Faker
medusa
Kalma
MorgotH
Man from the Moon
gray_fox
Pear of Anguish
D.E.A.D.
Wotan 88
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyuto ruj 11, 2007 10:59 pm

Nema problema stari... dok nikog ne vrjeđaš, nema problema...
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptysri ruj 12, 2007 11:38 am

oke
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
Mader The Faker
Madman
Madman
Mader The Faker


Male
Broj postova : 468
Age : 32
Lokacija : A neznam...
Registration date : 11.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyned ruj 30, 2007 10:52 am

pozz skins
[Vrh] Go down
http://www.nabimtenakurac.hr
Pear of Anguish
Psycho
Psycho
Pear of Anguish


Male
Broj postova : 675
Age : 31
Lokacija : Kapelica/Labin
Registration date : 12.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptysub stu 10, 2007 1:11 pm

Sretan Rođendan!
[Vrh] Go down
The Bard
Patient
Patient
The Bard


Male
Broj postova : 307
Age : 33
Registration date : 11.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptysub stu 10, 2007 1:44 pm

Ja znam kaj je 88, nisam nikakovi skins, al recimo da imam velike simpatije prema takovoj ideologiji... hehehe...

Uostalom, jel ima neka procedura do postajanja skinsom ili se to samo ošišaš i počmeš ponašati...
[Vrh] Go down
Kalma
Berserk
Berserk



Male
Broj postova : 1763
Registration date : 11.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyned stu 11, 2007 12:40 am

Idem na BiteFight da mu cestitam...
[Vrh] Go down
skinhead
Fresh Meat
Fresh Meat
skinhead


Male
Broj postova : 10
Age : 34
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.12.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyned pro 23, 2007 3:30 pm

88 znači heil hitler jer je osmo slovo abecede h. fašizam, nacizam, rasizam i slične gluposti nisu ideologije koju skinheadsi podržavaju. onaj tko sebe naziva skinheadsom nemre dizat desnu ruku i derat se sieg heil jer je to čista glupost. skinheadsi su sa jamajke. bob marley je bio skins Very Happy prije nego što je otkrio reggae. prva skinhead zika se puštala na jamajci i zvala se ska. slična je ko reggae samo što ima više trubi i često je brža od reggaea. bob marleyu se svidio ska i onda je ušo u sve to. aj min nije to niš posebno. sad si ti skinhead i sad da se forsaš okolo ja sam skins ja sam faca. ak voliš tu muziku, pivu, nogomet i zajebanciju i ak se voliš tak oblačit i izgledat onda si skins. Ali naravno da su nasilne seljačine ,koje vole dizat desnu ruku u zrak i tuč sve što je slabije od njih, 80-ih godina zajebali sliku o tome da su skinheadsi samo ekipa za cugu i dobre gigove (van komercijale) a ne neki desničarski ekstremisti. Glupost je ipak neuništiva. Evo prije više od 60 godina tvoj vođa je povodom pada berlina odlučio napravit pametnu stvar za čovječanstvo, napravi i ti. Rješi se proljeva u glavi. Oi!
[Vrh] Go down
The Bard
Patient
Patient
The Bard


Male
Broj postova : 307
Age : 33
Registration date : 11.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyned pro 23, 2007 5:41 pm

Maš praf, sam kaj marli nije bio skins, on je bil fini katolik šljaker i onda prešo na rastafarijanizam...
[Vrh] Go down
skinhead
Fresh Meat
Fresh Meat
skinhead


Male
Broj postova : 10
Age : 34
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.12.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyned pro 23, 2007 9:03 pm

a šta je čelavi šljaker nego skins Very Happy
[Vrh] Go down
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyuto sij 01, 2008 12:33 pm

skinhead......gle ak cemo vec...ja sam vec naviko da se idioti pocnu derat bonehead..i slicne gluposti,makar znam vise o skinhead povijesti i pokretu od gotovo svakog tradsa,sharpa u gradu,da prvi skinsi su bili crnci ,i kaj sad?sve ti je pocelo s paki bashingom u kojem su sudjelovali i bijeli i crni skinheadi,reggae je bio napusten od strane skinheada zato sto je u svojim kasnijim danima promoviro black power i rastafarijanizam(sto je po meni jedna od najgorih mogucih samoprozvanih religija i nacina zivota).A to da bi skinheadi trebali bit apoliticni to je istina samo je stvar u tome da covjek koliko god danas bio apolitican mora sudjeolavti u politici htio to ili ne.I ako vec zelis prozivati wp i ns skinheade,prvo pogledaj ko njeguje ska tradiciju....jebeni emosi..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil bounce

i usput sretna nova...
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyuto sij 01, 2008 12:35 pm

i slobodno ti kazem da su mediji zajebali sve skinse a ne desnicari ili ne do bog ns skinheadi...
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptysri sij 02, 2008 7:21 pm

oj kaj se kurcis
[Vrh] Go down
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyčet sij 03, 2008 8:23 pm

nitko se ne kurci...
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
skinhead
Fresh Meat
Fresh Meat
skinhead


Male
Broj postova : 10
Age : 34
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.12.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyuto sij 08, 2008 12:30 pm

nemoj pričat da znaš vise o skinhead povijesti i pokretu od gotovo svakog tradsa,sharpa u gradu jer to može bilo tko reći. mogu i ja reći da znam složit atomsku bolje od amerikanaca. to je glupo. kurčenje. "praviti se pametan". emčići (volim ih tak zvat jer su oni daleko od emosa) ne njeguju ska tradiciju nego su KOPIRALI zaštitni znak ska-a tj. one crno-bijele kvadratiće. ti crno bijeli kvadratići znače jedinstvo crnog i bijelog. black and white unity ak se mene pita. jebote predrasude. čovjek je čovjek. mislim ak ti možeš odredit kvalitetu čovjeka po boji kože, očiju, kose ili stilu oblačenja onda si bolji čovjek od mene. paki bashing je započet od strane idiota koji su ušli u pokret jer je tad bio in. bili su obični jadnici bez života koji nisu znali kaj bi sa sobom a htjeli su postat "cool" jako. i tak ušli u pokret. al onda i dalje nisu vidjeli svrhu svoje mizerne egzistencije pa se eto okomili na paki imigrante koji su im kakti oduzimali poslove. možda im ne bi oduzimali posao da su imali iq veći od prosječne visibabe. i tak oni počeli sveto ostvarivanje svog životnog cilja štemanjem imigranata u ime skinheadsa. ko kaže da svaki čovjek mora sudjelovat u politici? gle mene jebote. Very Happy za reggae znam. reggae se okrenuo jamajci. reggae je nazi. ja ne shvačam tu nazi spiku. koji kurac će ti politika u životu? jebote i komunizam i fašizam. sve je to za kurac. i stoji glave običnog malog čovjeka. jebo politiku i onog ko ju izmislio. u kurac. oi uber alles!
[Vrh] Go down
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptysri sij 09, 2008 2:06 pm

ma jebes sve to
[Vrh] Go down
skinhead
Fresh Meat
Fresh Meat
skinhead


Male
Broj postova : 10
Age : 34
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.12.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptysri sij 09, 2008 5:27 pm

i inače ne piše ti se "the only one skinhead" nego "the only skinhead" ak te već veseli pisanje bedastoća. nijesi skinhead momče. i po tome nijesi "the only skinhead on this page".
[Vrh] Go down
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptypon sij 14, 2008 6:22 pm

zatp jer je politika dio tvog zivota htio ti to ili ne..a koliko se sjecam i crni skinheadi su takodjer bili sudionic napada na pakije odnosno tzv.paki bashing.i da ja sam ovak tread nazvo pa malo sjebo gramatiku,ne moram tebi polagat racune dal jesam skinhead il nisam,
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptypon sij 14, 2008 6:24 pm

a moje predrasude ja temeljim na necem drugcijem od rasne mrznje,ja zelim rasnu segregaciju,odnosno ja temeljim svoj pogled na ideologiju prema borbi protiv multikulturalne politike,ne zelim postati buckuris svih mogucih kultura,ja imam zelju zadrzati svoje dostojanstvo,svoju kulturu,i svoj nacin zivota
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
skinhead
Fresh Meat
Fresh Meat
skinhead


Male
Broj postova : 10
Age : 34
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.12.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptyčet vel 28, 2008 6:51 pm

Ja želim zadržati dostojanstvo, kulturu i način života. Ti želiš rasno homogenu državu. Nemaš ništa sa kulturom kojoj ja pripadam. Vjeruj mi politika nije dio mog života. Jedino što političari određuju je to koliko ću plačat određena dobra. Bojiš se svega što ti je strano i time dokazuješ koliko si kratak u mozgu. A bojiš se svoje poltike. To jest strane upotrebe tvoje politike i ideologije. Bojiš se da će te multikulture razmišljati kao ti. Zašto truješ ljude svojom politikom. Prozivaš se proizvodom radničke klase, jamajke i engleske a širiš fašističku poltiku. Zašto onda preuzimaš strana načela? Zašto se pozivaš na hitlera koji je bio za iskorijenjivanje slavena? Kad bi naprimjer jedan takav fašist došao na čelo amerike ili bilo koje druge nacije nastali bi ratovi koji bi doveli do kraja svijeta najvjerojatnije. jer bi počeo nuklearni rat. pun si kontradikcija. u zagrebu crnce možeš nabrojat na prste jedne ruke, a zahvaljujući anti paveliću i židove isto. zšato se zamaraš glupostima? savjetujem ti da se ostaviš proklete politike, ona ti neće donijet ništa dobro. možda još ima nade za tebe. mržnjom nećeš riješiti svoje frustracije.
Nisi mi jasan. Nit ćeš mi ikada biti. Pogotovo mi nije jasna poltika koju promičeš. Kakvo dobro donosiš ovom svijetu temeljem tog fašizma? Znači svi bi trebali živjet u svojim državama i ne imati kontakta sa ostalim rasama? Kako? Pa svi mi živimo na istom planetu, koji nam je dan, ljudi su izmislili granice. Rasizam je toliko površan da smo svi ispod kože jednaki. toliko je pametan i dubok koliko i sloj kože na tijelu. pozdrav


P.S. emosi ne promiču ska vrijednosti. oteli su crno bijele kockice od ska, piramidne remene od punka i time promaknuli svoj ušljivi stil. isto kao što ste vi uzeli odjeću i izgled skinheada i promaknuli svoju politiku u tome.
[Vrh] Go down
headoneast
Fresh Meat
Fresh Meat
headoneast


Male
Broj postova : 220
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptysub oľu 01, 2008 8:23 pm

prošla baba s kolačima...
[Vrh] Go down
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Emptypon oľu 03, 2008 4:13 pm

lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Briem the only one skinhead on this page   Briem the only one skinhead on this page - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Briem the only one skinhead on this page
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RooM 69 :: Room 69 :: Upoznaj me-
Forum(o)Bir: