RooM 69
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RooM 69

Where silence exists no more...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prizivanje

Go down 
+5
medusa
Bravehearth
Arbiter of Change
Kalma
MorgotH
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
EXTERMINATOR
Madman
Madman
EXTERMINATOR


Broj postova : 497
Registration date : 31.07.2007

Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Emptyned ruj 30, 2007 5:10 pm

ja bi si malo ocjene s zargothom sredio
[Vrh] Go down
Kalma
Berserk
Berserk



Male
Broj postova : 1763
Registration date : 11.05.2007

Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Emptyned ruj 30, 2007 5:13 pm

JA bi ga nazvao Toni! Neutral
[Vrh] Go down
The Bard
Patient
Patient
The Bard


Male
Broj postova : 307
Age : 33
Registration date : 11.05.2007

Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Emptyned ruj 30, 2007 5:22 pm

Arbiter of Change je napisao/la:
medusa je napisao/la:
servitori su sve, elementali, demoni, anđeli, bilo što.
osnovna škola mišljenja u kaosu je da svi servitori odgovaraju onom što ti vjeruješ, samo par karakteristika ostaje isto (demoni će uvijek htjeti sjebati nekoga). fora je u tome da su svi servitori thought forms (ne znam kako dostojno prevesti), i da su dio ljudi (po toj teoriji mi sami kreiramo svoje bogove). što bi značilo da možeš kreirati svojega. eh sad, jel znaš kako praviti sigile? What a Face

Drugim riječima: moći ćeš sve prizvati (dapače, moći ćeš STVORITI nova bića), sve će ti se pokoriti.... ali evo problem - to će sve biti samo tebi kao stvoritelju vidljivo (odatle "Thought Form") i nikom drugom, te neće vidjeti nikakve GFX efekte.

Zgodno, ha?
U biti si ti zamisliš prijatelja, samo kaj su ti likovi to malo zamaskirali da zgleda ko da su mistici a ne obični luđaci.
[Vrh] Go down
Arbiter of Change
Patient
Patient
Arbiter of Change


Male
Broj postova : 400
Age : 35
Registration date : 10.05.2007

Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Emptyned ruj 30, 2007 5:26 pm

Exactly (bar kod većine).
[Vrh] Go down
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Emptyned ruj 30, 2007 5:46 pm

nadma se da ce nam medusa napisati opsežnu recenziju nakon prizivanja, a možsda mu se i servitor rega an forum Very Happy
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
medusa
Patient
Patient
medusa


Broj postova : 360
Registration date : 11.05.2007

Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Emptyned ruj 30, 2007 5:49 pm

mislim da je sajmon pogodio bit.
MorgotH je napisao/la:
nadma se da ce nam medusa napisati opsežnu recenziju nakon prizivanja, a možsda mu se i servitor rega an forum Very Happy
sigurno.
ali moram objasniti mirku kako da tipka Wink
[Vrh] Go down
FreseniusKabi
Fresh Meat
Fresh Meat
FreseniusKabi


Female
Broj postova : 1
Registration date : 21.04.2010

Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Emptysri tra 21, 2010 9:55 pm

Da, imala sam iskustva s tim stvarima; sa prizivanjem i opsjednutošću
...odkad znam za sebe zanima me magija i njeno upražnjavanje...
i na početku, samo bi htjela ispraviti nekog od vas tko je spomenuo bijelu i crnu magiju...ne postoji bijela, nit postoji crna magija...magija je jedan kompletan, cjelovit pojam, naravno grana se u par vrsta, ali crna, kao i bijela magija ne postoje. Postoji samo magija, a mi odlučujemo na koju stranu ćemo je upražnjavati.
Prije par mjeseci sam, više iz znatiželje, nego iz potrebe, prizivala...
Inače sam razumna osoba i ne dopuštam si neke stvari za koje znam da mogu biti iznimno opasne, ali postoji jednostavno nešto veoma privlačno u prizivanju...
Sad žalim zbog toga jer mi je prouzročilo nezanemarive i neugodne probleme koje duže vrijeme nisam uspjela rješiti, a koji su mi narušili odnose s dragim osobama.
Ugl, sjela sam kući pred ogledalo i počela dozivati Sotonu. Riječi su se rimovale, a nisam se posebno trudila nit sam razmišljala kako će ispasti, samo sam mu se molila...
mislim da su ove ovnove glave/obredni noževi/prolijevanje krvi i dr forsanje/privlačenje pozornosti...
ako stvarno vjerujete prizivati se može i mislima, bez ikakvih posebnih rekvizita.
ugl, kako sam ga prizivala, to je ostavilo trag na meni, iako sam ja mislila da se ništa nije dogodilo...uskoro su mi se po glavi počele vrtjeti nekontrolirane misli...često sam pomišljala na koji način bi naudila svojoj curi i prizivala sam mislima zle duhove, da joj naude, počesto i samog Sotonu... ali nije stalo na tome...počela sam slati negativnu energiju svojoj prijateljici koju znam praktički od rođenja...ona je tad bila na putu i tijekom puta je dobila nateknuće vena i imala je strašne glavobolje...postala je razdražljiva i neugodna prema drugima a kad se vratila ja sam joj od srama i neugode morala reći o čemu sam razmišljala....
ona je tu moju negativnu energiju koju sam joj slala doživjela na drugačiji način, nego što je moja cura...Zvat ćemo ju Iris...ugl, Iris ima problema sa srcem, teško diše i trese se kad se naživcira...i upravo zbog toga ta negativna energija koju je dobivala od mene ju je psihički dovela do ruba skoro, a fizički ju zamalo ubila...
U jednom trenu sam shvatila što radim...i nisam si mogla pomoći...misli su dolazile same od sebe i nisam ih mogla nikako kontrolirati...
obratila sam se jednom čovjeku koji se bavi magijom i objasnila mu cijelu situaciju..zanimalo me još nešto: kako to da sam negativnu energiju bez problema slala osobama koje volim, ali nisam se nikako mogla koncetrirati da ju upotrijebim za osvetu ljudima koji su mi naudili??
Odgovorio mi je da je ljubav debela veza u prakticiranju takvih stvari. Znači, ako nekog volim, ta činjenica mi može veoma olakšati povezivanje s tobom osobom na drugom nivou i slanje neg. energije ili općenito komuniciranje.
Pošto me to što je ušlo u mene, (jer sam mu, na kraju, ja to sama dopustila, ne razmišljajući o posljedicama, ko što rekoh, iz čiste znatiželje) na kraju počelo mučiti (nisam mogla spavati, postala sam anksiozna, napeta, razdražljiva, agresivna, ponašala sam se nepredvidljivo...), trebala mi je pomoć i znala sam da nemogu sama...taj isti čovjek mi je, prije nego što to ode predaleko (kako je sam rekao) predložio da se počnem moliti...
da se jednostavno obratim Bogu i tražim od njega pomoć (pali samo ako misliš iskreno Smile
poslušala sam (iako nikad nisam bila neki vjernik) i to je polako počelo blijedjeti...osjećala sam se bolje i sretnije...a čim bi misle nastupile, počela sam se moliti...
ajmo reći da sam uspješno rješila zapetljanu situaciju Smile
[Vrh] Go down
godlessforever
Fresh Meat
Fresh Meat



Broj postova : 1
Registration date : 10.12.2010

Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Emptypet pro 10, 2010 9:45 pm

Zelim prizvat demona imam neku molitvu od lucifera eo kako glasi i moras imat ime tog demona : U SATANOVO / LUCIFEROVO IME, GOSPODARA ZEMLJE, BOGA UNIVERZUMA. JA POZIVAM MOĆI TAME DA POLOŽE SVOJU PAKLENU MOĆ NA MENE. OČE LUCIFERE, SA TVOJOM MILOŠĆU, DOPUSTI MENI MOLIM TE, DAJ MI MOĆ DA OSETIM U MOME UMU, I DA IZVRŠIM ONO ŠTO ŽELIM DA UČINIM. ZAVRŠETAK KOJI BIH JA DOSEGNUO SA TVOJOM POMOĆI, O MOĆNI LUCIFERE KOJI ŽIVIŠ I VLADAŠ ODUVJEK I ZAUVJEK. JA TE PREKLINJEM DA POTAKNEŠ ________ (IME DEMONA) DA SE MANIFESTIRA PREDAMNOM I DA MI DAJE ISTINITE I PRAVOVJERNE ODGOVORE, TAKO DA BIH JA MOGAO DA OSTVARIM SVOJ ŽELJENI CILJ, AKO JE ISPRAVAN U SKLADU SA NJEGOVIM BIĆEM. OVO JE ŠTO JA PONIZNO I SA POŠTOVANJEM TRAŽIM U TVOJE IME, GOSPODARU LUCIFERE. OČE, SMATRAJ ME VRIJEDNIM.
NE ZELIM VISE TO NIKAD CITAT SAMO DA ZNATE
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prizivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje   Prizivanje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Prizivanje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RooM 69 :: Room 69 :: OkulTizaM-
Forum(o)Bir: