RooM 69
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RooM 69

Where silence exists no more...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 I sam da znate....Alkohol je dobro...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptyuto sij 01, 2008 12:46 pm

pig Eto da se malo javim,malo spama ne steti......Sto mislite o alkoholu,sto najradije cugate i zasto pobogu ova rakija jebeno jako lupa? bounce


Neutral
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptyuto sij 01, 2008 6:28 pm

Rakia ownz!!
Ipak je pivo najdraže!
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptyuto sij 01, 2008 10:15 pm

zasto svi mrze onaj destilirani alkohol od 70 i nesto posto..?
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptyuto sij 01, 2008 11:52 pm

neznam zašto ali ja baš mrzim vodku, uvijek se sjetim onih usranih šminkerica i njihovog pijanog preseravanja kako su se napili s vodkom
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptysri sij 02, 2008 3:32 am

MorgotH je napisao/la:
neznam zašto ali ja baš mrzim vodku, uvijek se sjetim onih usranih šminkerica i njihovog pijanog preseravanja kako su se napili s vodkom
E stari... vjerovao ili ne, takve kasnije mogu popit boga. Nije baš vodka za baciti. Da se i od toga kvalitetno izbit!
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptysri sij 02, 2008 11:38 am

mene vodka uzasava.....osim ciste afkors..ovo sranje s okusima je tolko ogavno da je to nesto nevjerovatno..
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptysri sij 02, 2008 7:25 pm

ja sam briem najveci alkoholicar ovdje i ne sramim se:D

radio sam neki recimo rekord 23 dana radna neradna nevazno da se opijem i bilo je dobro imam para srecom...piva mi je ko voda i uvjek je pijem to i je problem kaj se nemrem vise napit od nje.... a sve pijem od wiskija vodke vina ma sve volim jebate
[Vrh] Go down
The Bard
Patient
Patient
The Bard


Male
Broj postova : 307
Age : 33
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptysri sij 02, 2008 7:25 pm

Vodka je fora samo s red bulom il čista, a ovak volim i viskije, takođe čiste, poput Crnog Džoke...
[Vrh] Go down
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptysri sij 02, 2008 8:11 pm

Head_Banger je napisao/la:
ja sam briem najveci alkoholicar ovdje i ne sramim se:D

radio sam neki recimo rekord 23 dana radna neradna nevazno da se opijem i bilo je dobro imam para srecom...piva mi je ko voda i uvjek je pijem to i je problem kaj se nemrem vise napit od nje.... a sve pijem od wiskija vodke vina ma sve volim jebate
Čudim se da imaš 20 godina sa ovakvim djetinjastim postovima Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptysri sij 02, 2008 8:16 pm

D.E.A.D. je napisao/la:
Head_Banger je napisao/la:
ja sam briem najveci alkoholicar ovdje i ne sramim se:D

radio sam neki recimo rekord 23 dana radna neradna nevazno da se opijem i bilo je dobro imam para srecom...piva mi je ko voda i uvjek je pijem to i je problem kaj se nemrem vise napit od nje.... a sve pijem od wiskija vodke vina ma sve volim jebate
Čudim se da imaš 20 godina sa ovakvim djetinjastim postovima Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

da a ti si glup ko kurac i jadan si tak da ono sory kaj mi se neda pisat Basketball Basketball
[Vrh] Go down
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptysri sij 02, 2008 9:00 pm

Head_Banger je napisao/la:
D.E.A.D. je napisao/la:
Head_Banger je napisao/la:
ja sam briem najveci alkoholicar ovdje i ne sramim se:D

radio sam neki recimo rekord 23 dana radna neradna nevazno da se opijem i bilo je dobro imam para srecom...piva mi je ko voda i uvjek je pijem to i je problem kaj se nemrem vise napit od nje.... a sve pijem od wiskija vodke vina ma sve volim jebate
Čudim se da imaš 20 godina sa ovakvim djetinjastim postovima Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

da a ti si glup ko kurac i jadan si tak da ono sory kaj mi se neda pisat Basketball Basketball
Sorry facoo Rolling Eyes Rolling Eyes
Idi pit, ionako nemožeš bez alkohola Rolling Eyes
Kladim se da te stara dolazi redovno pokupit nakon dve pive!
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptysri sij 02, 2008 9:12 pm

a sory ono

pokusavam ne pit jucer bio zadnji dan sad cu pokusat samo petkom i subotom.....a iskreno ti kazem jebate nije to kurcenje ili nekaj....dao bi sve da se od dve pive napijem....a kaj se stare tice nikad nije po mene dolazila tak da ono kuis ne
[Vrh] Go down
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptyčet sij 03, 2008 8:20 pm

A da prestanemo s svadjom....i da htio bnih da su oni dani kad sam bio zgazen od dvije pive...nazalost to ne ide...
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
The Bard
Patient
Patient
The Bard


Male
Broj postova : 307
Age : 33
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptypet sij 04, 2008 12:37 am

Ja bi to htio isključivo iz financijskih razloga... Al dobro meni fkt ne treba puno da se nalijem.
[Vrh] Go down
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptypet sij 04, 2008 4:01 pm

pa to i ja kazem
[Vrh] Go down
Wotan 88
Fresh Meat
Fresh Meat
Wotan 88


Male
Broj postova : 94
Age : 35
Lokacija : Vallhalla - Zagreb
Registration date : 06.08.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptypet sij 04, 2008 7:45 pm

meni treba....podosta....
[Vrh] Go down
http://88power14.blog.hr
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Emptyned sij 06, 2008 4:35 pm

u petak u cvari sam se uspio pripit od 3 litre oive mjesane s pelinom i vinom kul ali sam igubio facking mp4 Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty
PostajNaslov: Re: I sam da znate....Alkohol je dobro...   I sam da znate....Alkohol je dobro... Empty

[Vrh] Go down
 
I sam da znate....Alkohol je dobro...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Znate li da

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RooM 69 :: Room 69 :: Spamradise-
Forum(o)Bir: