RooM 69
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RooM 69

Where silence exists no more...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 'bemti dan

Go down 
+28
EXTERMINATOR
Kalma
medusa
rock on...
Man from the Moon
Babitch
Vil-Drakon
Meix
bloodykisses
NiX4tHeG@M3R
CroCarp
Valnjes
Pear of Anguish
THE NO
Arbiter of Change
Arda
Head_Banger
Acrodyn
D.E.A.D.
The Bard
rIdIkul
Jerry
dirty lady
Mader The Faker
MindReader
K4C1G4
headoneast
MorgotH
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
NiX4tHeG@M3R
Fresh Meat
Fresh Meat
NiX4tHeG@M3R


Male
Broj postova : 130
Age : 31
Lokacija : Zabreg
Registration date : 20.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyčet svi 24, 2007 7:19 pm

sad me zove neko
i kaže jel znaš koje ?

ja kažem ne

dođe glas pa ime prezime - jajan a u pozadini se čuje e malnare (ne znam ja tu ekipu) al sam se sjetio odma njih i noćne more i kaže ewo ti djeda i javi se neko i poklopi Neutral
[Vrh] Go down
http://www.google.com
bloodykisses
Psycho
Psycho
bloodykisses


Female
Broj postova : 964
Age : 33
Lokacija : Rabac
Registration date : 10.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyčet svi 24, 2007 7:52 pm

o da...
danas sam se malo napila....maturanti su slavili, a ja isto... ke sjebano...oni odlaze, a ja još mjesec dana tu fakin glupu školu..sam počela pit u 9 i pol ujutro...i završila u moru...olakšanje...i sad sam popila tabletu za glavu. i još mi brat nešto sere i nešto prijeti da nesmijem više kao pit jer će me reć starcima. da će me 2 tjedna sad "kontrolirati"...kreten...neka pogleda sebe!....evo to mi digne tlak.đizs! Mad
[Vrh] Go down
Meix
Psycho
Psycho
Meix


Male
Broj postova : 673
Age : 38
Lokacija : LAbin
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptypet svi 25, 2007 12:43 pm

ja sam jucer krenuo ucit kod frenda imamo kolikvij danas... i zavrsili smo cugat ispred trgovina...pa je doso jos jedan frend.. onda smo se bas napili... i sad jebi ga valjda cu prepisat... super dan... necu se bunit.. haha
[Vrh] Go down
Vil-Drakon
Madman
Madman
Vil-Drakon


Male
Broj postova : 550
Age : 35
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptypet svi 25, 2007 2:06 pm

sad sam se probudio sjeban od jucer...imam sto uboda komarca po rukama jebemu mater....aaaaaaaaa
[Vrh] Go down
Meix
Psycho
Psycho
Meix


Male
Broj postova : 673
Age : 38
Lokacija : LAbin
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptypet svi 25, 2007 2:48 pm

Vil-Drakon je napisao/la:
sad sam se probudio sjeban od jucer...imam sto uboda komarca po rukama jebemu mater....aaaaaaaaa
opet cu te pitat.. sta radis na internetu?? niste u prtlogu? cek jesi tu uposte maturant?
[Vrh] Go down
Vil-Drakon
Madman
Madman
Vil-Drakon


Male
Broj postova : 550
Age : 35
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptypet svi 25, 2007 3:07 pm

Meix je napisao/la:
Vil-Drakon je napisao/la:
sad sam se probudio sjeban od jucer...imam sto uboda komarca po rukama jebemu mater....aaaaaaaaa
opet cu te pitat.. sta radis na internetu?? niste u prtlogu? cek jesi tu uposte maturant?
hehe u 7ujutro sam dosao doma...a vec oko 3 je nestalo svega...sve se popilo...nema smisla se mucit dole u prtlogu kad veceras opet pijemo
[Vrh] Go down
Meix
Psycho
Psycho
Meix


Male
Broj postova : 673
Age : 38
Lokacija : LAbin
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptypet svi 25, 2007 6:22 pm

Vil-Drakon je napisao/la:
Meix je napisao/la:
Vil-Drakon je napisao/la:
sad sam se probudio sjeban od jucer...imam sto uboda komarca po rukama jebemu mater....aaaaaaaaa
opet cu te pitat.. sta radis na internetu?? niste u prtlogu? cek jesi tu uposte maturant?
hehe u 7ujutro sam dosao doma...a vec oko 3 je nestalo svega...sve se popilo...nema smisla se mucit dole u prtlogu kad veceras opet pijemo
sramota za organizatore Smile koliko ste love skupljali? 20-30kn? c c c
kamo veceras?
[Vrh] Go down
Vil-Drakon
Madman
Madman
Vil-Drakon


Male
Broj postova : 550
Age : 35
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptypet svi 25, 2007 7:17 pm

Meix je napisao/la:
Vil-Drakon je napisao/la:
Meix je napisao/la:
Vil-Drakon je napisao/la:
sad sam se probudio sjeban od jucer...imam sto uboda komarca po rukama jebemu mater....aaaaaaaaa
opet cu te pitat.. sta radis na internetu?? niste u prtlogu? cek jesi tu uposte maturant?
hehe u 7ujutro sam dosao doma...a vec oko 3 je nestalo svega...sve se popilo...nema smisla se mucit dole u prtlogu kad veceras opet pijemo
sramota za organizatore Smile koliko ste love skupljali? 20-30kn? c c c
kamo veceras?
ma vraga svako je dao 150-200kn...prebrzo smo poceli lokat hahha...cuge nikad dosta...veceras nemam pojma ali neidem s maturantima
[Vrh] Go down
Arbiter of Change
Patient
Patient
Arbiter of Change


Male
Broj postova : 400
Age : 35
Registration date : 10.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptypet svi 25, 2007 10:30 pm

Otišlo sve danas za 2 sata, a onda suša i premalo nas je (iz tehničke) bilo da bi se to pravo proslavilo. Još da su bar bile magnezijske....
[Vrh] Go down
Meix
Psycho
Psycho
Meix


Male
Broj postova : 673
Age : 38
Lokacija : LAbin
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptysub svi 26, 2007 12:32 pm

ma ja sam jucer dobro proslavio Smile
gotovo je gotovo
hahahaha
[Vrh] Go down
CroCarp
Fresh Meat
Fresh Meat
CroCarp


Male
Broj postova : 169
Age : 31
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyned svi 27, 2007 12:46 am

reko bi ovo u cetvrtak al me nije bilo!
Uglavnom. krenuli u cetvrtak na ekskurziju za uvalu Scott podno krka i sam mi dosli tamo rucali, kupali se malo i krenuli u sobe. Dosli u sobe i ja odma na WC i izbljuvo se ko budala! Sto je najveca fora poslje toga sam jos 14 puta povratio (brojao sam Wink) Nakraju sam u 23 h isao na hitnu u Rijeku da oni vide sta mi je. Super grad, cak sam i stadion na Kantridi vidio! Cijeli jebeni dan sam propustio radi neznam ni ja cega jer ni na hitnoj mi nisu rekli sta mi je, a u sobi do moje su decki imali 10 l piva, 5 l vina i 3 l votke. Lagano sam pop*****. Btw. rijeka super grad ogroman! Very Happy
[Vrh] Go down
Meix
Psycho
Psycho
Meix


Male
Broj postova : 673
Age : 38
Lokacija : LAbin
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyned svi 27, 2007 1:48 pm

CroCarp je napisao/la:
reko bi ovo u cetvrtak al me nije bilo!
Uglavnom. krenuli u cetvrtak na ekskurziju za uvalu Scott podno krka i sam mi dosli tamo rucali, kupali se malo i krenuli u sobe. Dosli u sobe i ja odma na WC i izbljuvo se ko budala! Sto je najveca fora poslje toga sam jos 14 puta povratio (brojao sam Wink) Nakraju sam u 23 h isao na hitnu u Rijeku da oni vide sta mi je. Super grad, cak sam i stadion na Kantridi vidio! Cijeli jebeni dan sam propustio radi neznam ni ja cega jer ni na hitnoj mi nisu rekli sta mi je, a u sobi do moje su decki imali 10 l piva, 5 l vina i 3 l votke. Lagano sam pop*****. Btw. rijeka super grad ogroman! Very Happy
a je sta je.. meni je dosadila totalno... 3 god vec gore "zivim" Razz
mene je danas ulovio tako gadan grc u nozi... jebem ti spavanje po bunkerima od auta.. hahaha
[Vrh] Go down
Meix
Psycho
Psycho
Meix


Male
Broj postova : 673
Age : 38
Lokacija : LAbin
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyned svi 27, 2007 1:49 pm

CroCarp je napisao/la:
reko bi ovo u cetvrtak al me nije bilo!
Uglavnom. krenuli u cetvrtak na ekskurziju za uvalu Scott podno krka i sam mi dosli tamo rucali, kupali se malo i krenuli u sobe. Dosli u sobe i ja odma na WC i izbljuvo se ko budala! Sto je najveca fora poslje toga sam jos 14 puta povratio (brojao sam Wink) Nakraju sam u 23 h isao na hitnu u Rijeku da oni vide sta mi je. Super grad, cak sam i stadion na Kantridi vidio! Cijeli jebeni dan sam propustio radi neznam ni ja cega jer ni na hitnoj mi nisu rekli sta mi je, a u sobi do moje su decki imali 10 l piva, 5 l vina i 3 l votke. Lagano sam pop*****. Btw. rijeka super grad ogroman! Very Happy
a je sta je.. meni je dosadila totalno... 3 god vec gore "zivim" Razz
mene je danas ulovio tako gadan grc u nozi... jebem ti spavanje po bunkerima od auta.. hahaha
[Vrh] Go down
Valnjes
Dornenrech
Dornenrech
Valnjes


Male
Broj postova : 803
Age : 36
Lokacija : Okolica Siska
Registration date : 13.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyned svi 27, 2007 2:03 pm

???

Dosta rakije za danas-ja vidim duple postove.... :O
[Vrh] Go down
http://www.world-of-music.co.nr/
Meix
Psycho
Psycho
Meix


Male
Broj postova : 673
Age : 38
Lokacija : LAbin
Registration date : 14.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyned svi 27, 2007 2:11 pm

nisam namjerno Sad
[Vrh] Go down
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyčet svi 31, 2007 1:56 pm

ok neki su imali u školi nacionalne ispite, mi nismo imali prva tri sata. Ok, probudio se napisao priču, išo u školu, dođem u školu, ovi još pišu ispite, idem u barić, ovi iz razreda mi kažu a ce markirat, ja im jebem mater šta mi nisu mogli psoalt poruku da niti ne dolazim po toj vrućini, jebem im majku, idem kupit panin,pojedem panin, naručim cedevitu, zajebavam frendove, idem doma...
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyčet svi 31, 2007 2:30 pm

da jako jadno jebate, trebo si uzet konjak i zapit se, tak ja uvjek
[Vrh] Go down
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyčet svi 31, 2007 2:39 pm

nesmijem piti alkoho0l još mjjesec dana, alkohol i antibiotici nisu zdrava kombinacija ( iskusio )
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
Head_Banger
Fresh Meat
Fresh Meat
Head_Banger


Male
Broj postova : 230
Age : 36
Lokacija : Sanitarium on the lost hill,aw8ing for someone to free me!!!!!
Registration date : 11.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyčet svi 31, 2007 2:42 pm

pa najbolja su kombinacija onak jeeeeeeeeeeeeeeah ko droga, ali nemoj mlad si jos
[Vrh] Go down
bloodykisses
Psycho
Psycho
bloodykisses


Female
Broj postova : 964
Age : 33
Lokacija : Rabac
Registration date : 10.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyčet svi 31, 2007 10:12 pm

Morgoth je napisao/la:
nesmijem piti alkoho0l još mjjesec dana, alkohol i antibiotici nisu zdrava kombinacija ( iskusio )

oh....također....mislim ne sjećam se baš kako je bilo, al drugi dan sam vidila posjekotine na leđima od noža...hmmm i čula da mi je auto premastio preko noge...
ma da...uglavnom-loša kombinacija
[Vrh] Go down
NiX4tHeG@M3R
Fresh Meat
Fresh Meat
NiX4tHeG@M3R


Male
Broj postova : 130
Age : 31
Lokacija : Zabreg
Registration date : 20.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyčet svi 31, 2007 11:05 pm

Dobar mi je danas biio dan , markao engleski

znam dda ću upasti sednju u kojooću swe 5
[Vrh] Go down
http://www.google.com
Babitch
Fresh Meat
Fresh Meat



Broj postova : 33
Registration date : 23.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyuto lip 05, 2007 2:55 pm

blago vama koji tek krećete u srednju
ne morate učit za prijemne kao ja Very Happy Sad
[Vrh] Go down
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyuto lip 05, 2007 4:43 pm

Ja nisam imao prijemni Razz
Ali zato, predmeti su koma!!
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyuto lip 05, 2007 4:44 pm

siguran sam 100 % da u bountyu spremaju urotu protiv mene. 100 % svaki put kad naručim cedevitu mi donesu ROZU slamku ( imaju ih i u drugim bojama ). Nešto mi je to sumnjivo ili lidl kamo grade ? nekoliko km od mene i to da ga svaki dan vidim , a lidl je NEMAČKO !!! UROTA !!!
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
D.E.A.D.
Hardcore Motherfucker
Hardcore Motherfucker
D.E.A.D.


Male
Broj postova : 1391
Age : 37
Lokacija : Over the under
Registration date : 11.05.2007

'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Emptyuto lip 05, 2007 4:45 pm

DO jaja! BArem će biti jefitnije pive...
[Vrh] Go down
http://www.labinhardcore.com
Sponsored content





'bemti dan - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 'bemti dan   'bemti dan - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
'bemti dan
[Vrh] 
Stranica 3 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RooM 69 :: Room 69 :: 'bemti život-
Forum(o)Bir: