RooM 69
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RooM 69

Where silence exists no more...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zarada za samo 30kn

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Miki2502989
Fresh Meat
Fresh Meat



Broj postova : 1
Registration date : 10.09.2009

Zarada za samo 30kn Empty
PostajNaslov: Zarada za samo 30kn   Zarada za samo 30kn Emptyčet ruj 10, 2009 6:06 pm

VJERUJ MI I NECES POZALITI!!!OSTVARI SVE SVOJE SNOVE! OVO JE POTPUNO LEGALAN NACIN ZARADE I ZA NJEGA TI TREBA SAMO 30 kn! KAKO PRETVORITI 30 kn u 30000 kn? CITAJUCI OVO MOGAO BI TI SE ZIVOT ZAUVIJEK PROMJENITI! ZBILJA DJELUJE!!!

Nasao sam ovo na jednoj news grupi i odlucio isprobati. Prije par tjedana, pretrazivao sam newsgrupe i naisao sam na clanak slican ovome u kojem je pisalo da mozete zaraditi tisuce dolara u samo PAR TJEDANA sa samo malim ulogom od 30 kn! Pomislio sam, "Da bas, ovo mora da je prijevara" no kao vecina nas, bio sam
znatizeljan, pa sam nastavio s citanjem. Kako god, pisalo je - posalji 5 kn svakom od 6 imena na adrese koje su bile u tom clanku. Zatim stavi svoje ime i adresu na kraj popisa na broj 6, te posalji taj clanak na najmanje 200 newsgrupa (Ima ih na tisuce).
Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmisljanja, i savjetovanja s prijateljima, odlucio pokusati. Mislio sam "Sto imam izgubiti osim 6 markica i 30 kn, zar ne?". Zatim sam ulozio tih bijednih 30 kn I POGODI STO!?... u roku od 7 dana, poceo sam dobivati
novac postom! Bio sam zaprepasten! Pomislio sam da ce s tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano dolazio. U mom prvom tjednu, zaradio sam oko 100 kn. Krajem drugog tjedna zaradio sam ukupno vise od 1100 kn! U trecem tjednu imao sam preko 10000 kn i jos raste. Ovo je sada moj 4 tjedan i moja ukupna zarada je malo vise od 25000 kn a novac jos ludjacki dolazi. To sve sigurno vrijedi 30 kn i 6 markica!! Sada
cu ti reci na kojem principu ovo radi i jos vaznije, ZASTO radi... Osim toga, pobrini se da imas isprintanu kopiju ovog clanka SADA, tako da bi mogao provjeravati neke informacije kad god ih zatrebas. OBECAJEM ti da ako tocno pratis moje upute, zaradjivat ces vise novca nego sto si ikada mogao radeci nesto tako lako! NASTAVI CITATI DA BI DOZNAO KAKO OVO RADI!!! Slijedi jednostavne upute i gledaj novac kako dolazi! Lagano je - Legalno je. MOLIM TE,VJERUJ MI,ZELIM NAM DOBRO!!! A tvoj je ulog samo 30 kn (Plus postarina na samo 6 kuverti...samo jednom...bez ponovno slanja poste) VAZNO: Ovo nije prijevara; nema laznih obecanja; nije ilegalno; i 99% nije riskantno - stvarno funkcionira! Ako postujes upute, dobivat ces izvanredne prihode. MOLIM TE slijedi ove upute TOCNO, i 50000 kn ili vise moglo bi biti tvoje u roku od 20 do 60 dana. Ovaj program ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika. Molim te nastavi njegov uspjeh pazljivo prateci i postujuci upute. U ovom poslu proizvod nije cvrst i opipljiv, on je usluga. Ovo su 4 koraka do sigurnog uspjeha:
KORAK 1.) Nabavi 6 papirića. Sada uzmi 6 novcanica od 5 kn i stavi po JEDNU u SVAKI od papirica tako da se novcanica ne moze vidjeti kroz kuvertu (radi sprjecavanja kradje). Zatim, stavi jedan papiric u svaku od 6 kuverti i zatvori ih. Sada bi trebao imati 6 zatvorenih kuverti, svaku sa novcanicom od 5 kn obloženom papirićem. Posalji tih 6 kuverti na slijedece adrese:

1.) Hrvoje Terzic, Hrvatskog Proljeca 36, 10040 Zagreb, Croatia.
2.) Marko Stanic, Vinski put 4, 10298 Bistra Jablanovec, Croatia
3.) Domagoj Terzic, KMT Dubrava, Grizanska 3, 10000 Zagreb, Croatia
4.) Igor Mesing, Prikrilova 5, 10000 Zagreb, Croatia
5.) Alexandar Jurković Periša, Galovićeva 10, 10000 zagreb, Croatia
6.) Mislav Šćukanec Rezniček, Jurišićeva 26, 10000 Zagreb, Croatia

KORAK 2.) Sada izaberi ime pod brojem 1 sa liste koju vidis iznad i makni ga sa liste, pomakni ostala imena prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd...) i dodaj SVOJE ime pod broj 6 na listi.
KORAK 3.) Promjeni u clanku sve sto trebas, no nastoj odrzati clanak slicniji originalu sto je vise moguce. Sada, posalji svoj prepravljeni clanak na najmanje 200 newsgrupa. (Mislim da ima priblizno 24,000 grupa). Ti ih trebas samo 200, no zapamti, sto ih vise posaljes, to vise novca zaradis! Ako zelis vise love, salji ko lud Ovo je savrseno legalno! MOLIM TE, VJERUJ MI. Imaj
kopije ovih koraka za sebe i kad god ti zatreba novac, prodji sve ponovno i ponovno. MOLIM TE ZAPAMTI da ovaj nacin zarade ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika i njihove pazljive posvecenosti uvjetima. Uzmi to ovako. Ako si posten, program ce se nastaviti i novac koji dobivaju mnogi drugi doci
ce i do tebe. Tvoje ime ce se pomicati na listi pa kada dodje do broja 1 dobivat ces tisuce kuna u CASHu!!! Kakva prilika za samo 30 kn. Posalji ih sada, dodaj svoje ime na listu i u poslu si!

UPUTE ZA KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU
KORAK 1.) Ne trebas ponovno pisati ovo cijelo pismo da bi ga poslao. Samo stavi kursor na pocetak pisma i
povuci kursor na dno ovog dokumenta, izaberi 'copy' iz edit menija. To ce kopirati cijelo pismo u memoriju racunala.
KORAK 2.) Otvori prazan 'notepad' dokument i
stavi kursor na vrh prazne stranice. Iz 'edit' menija izaberi 'paste'. To ce preslikati kopirano pismo u 'notepad' da bi mogao dodati svoje ime na listu.
KORAK 3.) Spremi svoj novi notepad dokument kao .txt dokument. Ako zelis poslati drugaciji clanak, uvijek ces imati taj dokument koji mozes obradjivati.
KORAK 4.) Pokreni 'Netscape' ili 'Internet Explorer' i potrazi razne newsgrupe (on-line forume, oglasne ploce, chat stranice, rasprave...)
KORAK 5.) Posjeti te stranice i posalji ovaj clanak kao novu poruku tako da kliknes na prazninu i izaberes 'paste' iz 'edit' menija. Ispuni 'Subject', to ce biti naslov koji ce svi vidjeti dok ce pregledavati liste posiljaka o
odredjenoj grupi, klikni na 'post message'. Gotov si s prvim slanjem! Cestitam...TO JE TO! Sve sto moras je otici na razne newsgrupe i poslati clanak, kad ti udje u
stos, trebat ce ti oko 30 sekundi za svaku newsgrupu! **ZAPAMTI, U STO VISE NEWSGRUPA ILI FORUMA POSALJES, VISE CES NOVACA ZARADITI! NO MORAS IH POSLATI MINIMUM 200**
To je sve! Pocet ces dobivati novac u roku od par dana! Mozda ces nekada htjeti iznajmiti postanski sanducic radi velikog broja poste koji ces dobivati Ako zelis ostati ANONIMAN, mozes izmisliti ime za upotrebu, sve dokle ce ti postar dostavljati.
SAMO BUDI SIGURAN DA SU TI SVE ADRESE TOCNE

EVO KAKO 30 KUNA POSTANE NEKOLIKO TISUCA!!
Od 200 posiljaka, recimo da dobijes samo 5 odgovora (vrlo rijedak primjer) zaradio si 25 kn sa svojim imenom na broju 6 na listi. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su ti poslali 5 kn naprave MINIMUM 200 posiljaka, svaki sa tvojim imenom na broju 5 i samo 5 osoba odgovori na originalnih 5, to je jos 125 kn za tebe, sada svaki od tih 25 naprave MINIMUM 200 posiljaka sa tvojim imenom na broju 4 i samo 5 odgovora svaki, dobivas dohodak od 625 kn! Sada se tih 125 osoba okrece i posalje MINIMUM 200 sa tvojim imenom na broju 3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobivas dohodak od 3125 kn! OK, e sada je onaj
zabavan dio... Svaki od tih 625 osoba posalje MINIMUM 200 pisama sa tvojim imenom na broju 2 i svaki od njih dobije samo 5 odgovora, koji su ti donijeli 15625 kn!!! E sad ce tih 3125 osoba dostaviti ovo pismo na 200 newsgrupa sa tvojim imenom na broju 1 i ako jos uvijek 5 osoba po 200 newsgrupa reagira, dobivas 78125 kn! Sa pocetnim ulogom od SAMO 30 kn! NEVJEROJATNO! Kada tvoje ime vise nije na popisu, samo uzmes posljednju posiljku u newsgrupi, i jos jednom posaljes 30 kn imenima na listi, stavljajuci svoje ime ponovno na broj 6 te ponovno pocnes slati posiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti - da li shvacas da se tisuce ljudi po cijelom svijetu spaja na internet i cita clanke svaki dan, BAS KAO I TI SADA?!
Pa da li si mozes priustiti 30 kn i vidjeti da li stvarno djeluje?? Mislim da da... Ljudi su govorili:
"Sto ako je plan izigran i nitko ti ne posalje novac?“
Pa sto, koje su sanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih postenih korisnika i novih postenih ljudi koji se prikljucuju internetu i newsgrupama svaki dan i zeljni su pokusati? Procjenjuje se da je 20000 do 50000 novih korisnika svaki dan, sa tisucama onih koji su vec spojeni na internet. Zapamti, igraj POSTENO i PRAVEDNO te ce ovo zbilja uspjeti. MOLIM TE, VJERUJ MI I OSTVARI SVE SVOJE SNOVE!!! SRETNO!!! )
[Vrh] Go down
MorgotH
Glavni Pivopija
Glavni Pivopija
MorgotH


Male
Broj postova : 1297
Age : 33
Lokacija : Sanitarium Labin
Registration date : 09.05.2007

Zarada za samo 30kn Empty
PostajNaslov: Re: Zarada za samo 30kn   Zarada za samo 30kn Emptyuto ruj 15, 2009 10:10 pm

pofumoj mi ga
[Vrh] Go down
https://sanitarium.forumcroatian.com
Kalma
Berserk
Berserk



Male
Broj postova : 1763
Registration date : 11.05.2007

Zarada za samo 30kn Empty
PostajNaslov: Re: Zarada za samo 30kn   Zarada za samo 30kn Emptysub lis 17, 2009 1:02 pm

Interesantno nadasve... Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zarada za samo 30kn Empty
PostajNaslov: Re: Zarada za samo 30kn   Zarada za samo 30kn Empty

[Vrh] Go down
 
Zarada za samo 30kn
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RooM 69 :: Room 69 :: Upoznaj me-
Forum(o)Bir: